logoTURBO24800TURBO24 jest specjalistycznym serwisem naprawy turbosprężarek.

Działamy na rynku motoryzacyjnym od 2005 roku. Od początku powstania naszej firmy, zajmujemy się naprawą, diagnostyką oraz sprzedażą turbosprężarek do wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz silników przemysłowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo turbosprężarki fabrycznie nowe oraz po regeneracji, jak również szeroki asortyment części do turbosprężarek, tj. wirniki, koła kompresji, zestawy naprawcze oraz inne. Oferujemy wyroby takich producentów jak: GARRETT, KKK, IHI, MITSUBISHI, HOLSET, SCHWITZER i inne.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, warsztatami samochodowymi oraz z serwisami autoryzowanymi na terenie Polski oraz poza granicami kraju.

Wszystkie nasze produkty są sprawdzone pod względem funkcjonowania. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, stale unowocześniamy i doposażamy posiadany przez nas park maszynowy.

Pracujemy na maszynach firmy SCHENCK i TURBO TECHNICS, światowych liderów produkcji maszyn wyważających do turbosprężarek. Posiadamy wyważarkę do wirników turbosprężarek SCHENCK TB Comfort oraz wysokoobrotową wyważarkę do rdzeni turbosprężarek SCHENCK 110 MBRS i TURBO TECHNICS VSR 301.

Posiadamy również maszynę TURBO TECHNICS VTR do kalibracji mechanizmu zmiennej geometrii w turbosprężarkach i ustawiania zaworów podciśnieniowych i elektronicznych. Posiadamy również testery do sprawdzania i ustawiania zaworów elektronicznych przy turbosprężarkach.

Zapraszamy Państwa do współpracy!